O nas

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie projektowania, montażu i serwisu klimatyzacji oraz wentylacji. Wszyscy nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu projekty realizujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zawsze od początku do samego końca. 

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Skupiamy się na wąskiej grupie docelowej dlatego jesteśmy w stanie najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych producentów, i na ich urządzeniach opieramy nasze systemy. Montujemy tylko sprawdzony, wydajny i energooszczędny sprzęt, tak by każdy nasz klient był zadowolony z realizacji.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów posiadanie systemów klimatyzacji i wentylacji, które działają bezawaryjnie przez cały rok. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę poczynając od projektowania, przez montaż, aż po regularny serwis. Współpracując z nami, klienci mogą być pewni, że ich inwestycja będzie służyć przez lata, gwarantując komfort i świeżość powietrza w każdym pomieszczeniu.

Każde zlecenie realizujemy w indywidualny sposób, z uwzględnieniem zarówno szczegółowych potrzeb, wymagań i możliwości klienta, jak i specyfiki danej instalacji oraz przestrzeni, w której pracuje. 

Zespół Klimakoncept tworzą wyłącznie fachowcy w swojej dziedzinie, którzy dysponują uprawnieniami i certyfikatami potwierdzającymi posiadane kwalifikacje. Nasza specjalność to naprawa, serwis i montaż klimatyzacji w miejscowościach województwa mazowieckiego. Jeśli interesują Państwa tego rodzaju usługi, zapraszamy do współpracy.

Zdajemy sobie sprawę z rozwoju technologicznego, który obejmuje również naszą branżę, dlatego zawsze służymy naszym klientom radą i wsparciem przy wyborze urządzeń.

Nie ma dla nas większej satysfakcji niż widok zadowolonego klienta, który dzięki naszej pracy może cieszyć się idealnym klimatem w swoich wnętrzach. Zdajemy sobie sprawę, że każde miejsce, każda przestrzeń i każdy klient są wyjątkowi. Dlatego nigdy nie podchodzimy schematycznie do naszej pracy.

Dla nas każdy projekt jest wyjątkowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania, które idealnie wpisują się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.